Jste z Prahy a nevíte, jak naložit s nepotřebnými, poškozenými či jinak znehodnocenými zlatými šperky nebo jejich zlomky, slitky ze zlata s určenou ryzostí z Puncovního úřadu, zlatými zubními korunkami a jiným zlatým zbožím nebo stříbrnými šperky, platinou, palladiem či palargenem? Nabízíme vám výkup zlata, výkup drahých kovů Praha a okolí. U nás máte jistotu individuálního přístupu k zákazníkům, rychlé a profesionální spolupráce a nejvyšších cen za výkup zlata. Ceník a kalkulátor za výkup zlata naleznete v bočním menu v záložce Výkupní ceny zlata a stříbra. Uvedené ceny platí pro výkup zlata Praha, výkup stříbra, platiny, palladia, alpaky. Nemusíte se objednávat, vaše zakázka bude zpracována na počkání a hotovost obdržíte ihned. U nás se držíme hesla – nejrychlejší výkup zlata v Praze.

Nejvyšší výkupní ceny zlata v Praze

Nabízíme Vám výkup zlatých zubů, výkup zubního zlata. Výkup zubů, výkup zubního zlata probíhá tak, že je napřed očistíme od nečistot nebo zbytku zubů, zvážíme a po té zlatý zub roztavíme. Vznikne nám zlatý slitek, který vložíme do spektrometru, kde změříme obsah zlata. U celého procesu jste přítomni pomocí obrazovky, přes kterou můžete sledovat celou tavbu a máte vše pod kontrolou, proto nehrozí, že by Vás někdo „ošidil“, jak se bohužel někdy stává u jiných společností. Výkup zlata Praha se pyšní udělením několika certifikátů, které jsme získali díky našim spokojeným zákazníkům a jejich kladným hodnocením. Výkup zubního zlata, výkup palargenu probíhá, tak, že plíšek s označením Palargen L nebo Aurix L změříme na spektrometru a ověříme si obsah složení. Aurix L obvykle bývá ryzosti 16 karátového zlata, Palargen L 60% stříbra a 40% palladia.

Výkup zlata Praha 3-Vinohrady

Garantujeme vám nejlepší výkup zlata v Praze. Tato jistota vychází z naší několikaleté tradice a bezpočtu spokojených zákazníků. Nabízíme cenově nejvýhodnější a nejrychlejší výkup zlata přímo v centru města, Korunní 1038/99, 13000 Praha, Vinohrady. Doneste své nepotřebné zlato na naši prodejnu v Praze a za čtvrt hodiny již odejdete s vyplacenou hotovostí. Specializujeme se nejen na výkup zlata, ale také na výkup stříbra, výkup platiny, výkup palladia a palargenu. Dále také na výrobu snubních prstenů, výroba zlatnických polotovarů, oprava šperků z uvedených kovů, ale i prodej investičních slitků značky Argor Heraeus. Výkup zlata na prodejně Praha 3, je maximálně spolehlivý, jelikož spadáme pod kontrolu ČPÚ a během celého procesu jste osobně přítomni přes obrazovky umístěné na pobočce. Na našich internetových stránkách si můžete také prohlédnout aktuální vývoj ceny zlata. Cenu aktualizujeme několikrát denně v závislosti na pohybech zlata na světové burze. U nás si můžete být jisti, že se jedná o nejvyšší výkup zlata v Praze.

Jsme profesionálové v rozvíjející se společnosti, jejíž doménou je nejenom výkup zlata Praha, výkup stříbra Praha a střední Čechy, ale hlavně také výrobou Au a Ag litých polotovarů, prodej zlatnických polotovarů a polotovarů pro výrobu snubních prstenů a dále prodej a zpětný odkup investičních slitků značky Argor Heraeus.

Veškeré informace ohledně výkupu zlata Praha naleznete také na našem facebookovém profilu ORO PRAHA – výkup zlata, stříbra, platiny, palladia a palargenu.

Naše služby

  • individuální přístup
  • výkup zlata
  • nejvyšší výkupní ceny zlata a stříbra v Praze a okolí
  • oprava šperků ze zlata a stříbra
  • prodej investičních slitků značky Argor Heraeus