Dnes procházíme velmi zvláštní dobou a mnoho našich zákazníků se ptá, jak nejlépe investovat svoje uspořené peníze. S drahými kovy se obchodovalo už od nepaměti a stále se potvrzuje, že i v krizi si zlato a stříbro drží svou cenu a v současné době jeho cena stále šplhá vzhůru.

Jestliže zvolíte cestu nákupu investičních slitků, dostanete zaručeně nejstabilnější investici. Na rozdíl od kryptoměn, které momentálně klesají. Nemluvě o tom, že je o něco složitější zorientovat se na trhu s touto virtuální měnou. A upřímně, kdo má v dnešní uspěchané době čas studovat trh s kryptoměnami. Investice do drahých kovů tedy vychází ve všech ohledech jako nejspolehlivější způsob k uchování Vašich rodinných úspor.

Aurum Brno se zabývá prodejem investičních slitků ve zlatě a stříbře již od roku 2011.Prodáváme certifikované zlaté slitky od švýcarského výrobce Argor-Heraeus S.A. o váze od 1g až do 1 kg. Zavolejte nám na tel. 737 427 295 nebo napište investicni@aurum-brno.cz nebo za námi přijďte na naši kamennou prodejnu v Brně Veveří, Slovákova 6, kde se Vás ujmou naši profesionální poradci. Těšíme se na Vaši návštěvu.

Tým AURUM Brno