Výkup zlata a stříbra Praha

| Prodej investičních slitků | Prodej litých Au a Ag polotovarů | Výroba šperků na zakázku | 3D projektování šperků

Zajímavosti

Zlato a poštovní známky

V poslední době se objevuje trend investování do poštovních známek, jejichž hodnota se zvyšuje, pokud člověk ale není zkušený filatelista nebo nemá patřičné zkušenosti a vzdělání může na první pohled touto „výhodnou“ investicí jedině ztratit, kvůli různým poškozením a falzifikátům, zatímco u investičních zlatých slitků si díky našim službám můžete zajistit investice dlouhodobé a trvale výnosné tak u známek je tato jistota výrazně menší. U nás si můžete koupit investiční slitky od 1 g až po 500 g od světově uznávané firmy Argor- Heraeus SA sídlící ve Švýcarsku.

Popřípadě od vás můžeme vykoupit zlato, stříbro, platinu nebo palladium s jistotou, že vše můžete s námi sledovat a mít jistotu že jsme vše správně spočítali a peníze dostanete okamžitě a budete odcházet spokojeni, což je naším hlavním cílem.

Tým 

ORO Praha                                                                                          12.5.2022

 

Investiční zlato je nyní výhodnější než kryptoměny

Jelikož se nacházíme ve velmi nestabilní době, mnozí z nás si kladou otázku, jak zhodnotit své úspory a bez rizika co nejvýhodněji investovat.

Se zlatem se obchoduje již tisíce let a trh s touto surovinou prokázal , že i v krizích, které nás v moderní době potkávají velmi často, jeho cena nejenže neklesá, ale oproti jiným komoditám je momentálně na vzestupu.

Pokud se rozhodnete pro investování do zlatých a stříbrných slitků, získáte tím stabilní investici, která bude oproti dnes často skloňovaným kryptoměnám daleko stabilnější a v dnešní turbulentní době z dlouhodobého hlediska i výnosnější. Navíc zmiňované kryptoměny, které aktuálně zažívají prudký pokles, jsou vhodné pro velmi zkušené investory , neboť jsou přímo závislé na aktuálních výkyvech trhu a právě proto jim zatím mnoho investorů nedůvěřuje. Zlato je naopak stabilní investicí, u které se nemůže stát, že pokles ceny na burze bude tak strmý jako u kryptoměn.

Investice do drahých kovů je tedy nejjistější ochranou Vašeho bohatství.

Naše společnost se zabývá prodejem investičních zlatých a stříbrných slitků již řadu let a velice dobře se orientuje na burze s drahými kovy. Nabízíme certifikované investiční slitky od renomovaného švýcarského výrobce Argor-Heraeus SA. Tyto slitky můžete vybírat v mnoha váhových kategoriích, od jednoho gramu, přes velice oblíbenou jednu unci (31,1g), až po slitek o váze 1000g.

Kontaktujte nás přes naše webové stránky www.oro-praha.cz nebo nás navštivte přímo v naší kamenné prodejně na Praze 3, Korunní 99. Naši zkušení poradci Vám ochotně poradí. Těšíme se na Vás!

Tým 

ORO Praha                                                                                           27.5.2021


Prodat zlomkové zlato? – možnosti – část 2

Při prodeji Vašeho zlata je také možné využít nabídky letákové nebo inzertní akce. Většinou vykupující uvádí velmi 'příznivou' cenu od ???… Kč za 8, 14 nebo 24 karátové zlato. Nabízí se otázka - jak vykupující stanoví ryzost Vámi nabízeného předmětu? Na takových výkupech v lepším případě podle puncovní značky nebo otěrem o kámen – buližník. Po použití různé koncentrace kyseliny, kterou stopu potře Vám sdělí, jakou ryzost stanovil a nabídne cenu. Vy tak nemáte žádnou objektivní možnost, jak ověřit jím stanovenou ryzost a při současných cenách za zlato může být Vaše ztráta v deseti i tisícikorunách. Stoprocentně přesné stanovení obsahu zlata ve Vámi nabízených předmětech Vám zaručí firma s kamennou provozovnou, specializující se na výkup a zpracování drahých kovů. Jde o prověřené spolehlivé firmy, u nichž lze ověřit spolehlivost a najít reference. V jejich provozovnách pracují odborníci, k dispozici mají přesné zlatnické váhy, rentgenové spektrometry, které  Vám při analýze určí přesný procentuální obsah zlata a tak i přesnou výkupní cenu. Celý proces máte celou dobu pod kontrolou a peníze obdržíte ihned v hotovosti. Viz například v naší provozovně na adrese Korunní 99, v Praze, kde celý proces můžete sledovat na kamerách, napojených na monitor.

Zdroj: analytik ORO Praha

Praha                                                                                                   1.6.2020

Prodat zlomkové zlato? – rady jak nenaletět – část 1

Pro každého z nás je přirozené si uchovávat svůj majetek, obzvláště jde–li o zlato a to i v podobě poškozených zlatých hodinekprstenů, zlatých náušnic, řetízků nebo zubního zlatatabatěrek. Jak ale postupovat, když se rozhodnete třeba pro výměnu těchto předmětů za nové šperky nebo investiční zlato? Jsou dva způsoby jak prodat tyto předměty a neztratit nic z jejich hodnoty. Jedna možnost je využít nabízejících se různých letákových výkupních akcí nebo inzerátů typu „přijedeme, oceníme, peníze na ruku apod.“. Nakolik je spolehlivé ocenění Vašich prodávaných předmětů, jak Vám kupující zaručí přesné stanovení ryzosti čili obsah zlata? Druhá možnost je ideální řešení, a to svěřit se do rukou odborníků prověřené společnosti, registrované u Puncovního úřadu, která Vám posoudí Vaše předměty, prověří je na kalibrovaných měřidlech a  vyplatí hotovost podle skutečného množství zlata, které jste přinesli. V těchto firmách jsou odborníci – zlatníci, kteří mohou přesně a spolehlivě určit  hodnotu  Vašich předmětů. Vy jako zákazník se můžete sám rozhodnout, která možnost je výhodná a jistá, a my Vám poskytneme v tomto miniseriálu několik užitečných rad.

Zdroj: analytik ORO Praha

Praha                                                                                                   24.4.2020

Zlato – jeho význam pro finanční trhy

Zlato – kov, který provází lidstvo od vzniku civilizace – faraoni v Egyptě, Řím, Persie, postupně vznikající království, císařství, monarchie – bohatství těchto útvarů se vždy hodnotilo podle množství zlata v pokladnách. Zlato a mince z něj ražené byly po tisíciletí rozšířeným platidlem. Dlouho zlato uložené ve státních bankách sloužilo jako zlatý standard, kterým se garantovala vydávaná měna. Brettonwoodský měnový systém, který byl uzavřen v červenci roku 1944 představoval přímé napojení amerického dolaru na zlato a všech ostatních měn na dolar. Od roku 1971, kdy byl zrušen, padl i pevně daný kurz měn a zlata. Od té doby cena zlata a tím i měn podléhá tržní nabídce a poptávce. To podpořilo výrobu a prodej investičního zlata, investičních slitků o váze od 1 gramu do 1 kg. V Evropě je nejznámější švýcarská mincovna Argor-Heraeus S.A. Obchodovatelný investiční slitek musí mít certifikát, dnes se používá i označení hologramem.

Zdroj: Wikipedie, analytik ORO Praha                                                                                                  26.3.2020

 
Aktuálně
Nové produkty

Vážení zákazníci,
rozšířili jsme naši nabídku.

Stříbrné investiční slitky

500 g a 1000 g

Palladiové investiční slitky

100 g

Těšíme se na Vaší návštěvu.
Vaše ORO-Praha

Informace
Vážení zákazníci, 
 na  výkup drahých kovů  
doporučujeme se předem objednat  telefonicky / emailem:
608 776 313 / 734 217 100
email: vykup@oro-praha.cz 
Korunní 99, Praha 3
 
* * *
pobočka Haštalská 27 
polotovary pro zlatníky 
viz záložka :  KONTAKTY 
 
 
 PŘEJEME VÁM HEZKÝ DEN Usmívající se
Zasílání novinek


Aurum Brno