Výkup zlata a stříbra Praha

| Prodej investičních slitků | Prodej litých Au a Ag polotovarů | Výroba šperků na zakázku | 3D projektování šperků

Výkup palladia

Výkup palladia u nás probíhá ztavením do slitku a změřením obsahu palladia ve slitku. Výkup palladia uskutečňujeme v jakémkoli množství. Palladium je drahý kov šedivě bílé barvy. Ve své skupině drahých kovů se vyznačuje největší reaktivitou. Společně s rhodiem a rutheniem patří do tzv. triády lehkých platinových kovů. V přírodě se obvykle vyskytuje ryzí, i když téměř vždy ve směsi s jinými drahými kovy, jako je platina a rhodium. Snadno se rozpouští v lučavce královské i koncentrované kyselině dusičné. Zajímavá je schopnost palladia pohlcovat značné objemy plynného vodíku. Palladium vykazuje také dobré katalytické vlastnosti a to jak ve sloučeninách, tak kovové. Jeho uplatnění je především při výrobě průmyslových katalyzátorů a jako součást slitin pro dentální a šperkařské využití. Největším dodavatelem palladia je Rusko.

Výkup palladia v podobě drátů, plíšků či technického materiálu. Na podobě či množství nezáleží.

U nás nemusíte čekat, než proběhne zdlouhavá rafinace a technická analýza. Vámi přinesený materiál zvážíme, popřípadě ztavíme, pomocí RTG spektometru určíme přesnou ryzost a výslednou částku vyplácíme IHNED v hotovosti.

Výkupní ceny palladia

smluvní ceny nad 501g a pro stálé zákazníky
zavolejte nám, prosím, pro ještě vyšší ceny


Ceny platné pro výkup od 301-400g (váha po tavbě)

999/1000
880,00 Kč/g


Ceny platné pro výkup od 71-300g (váha po tavbě)

999/1000
880,00 Kč/g


Ceny platné pro výkup od 1-70g (váha po tavbě)

999/1000
880,00 Kč/g


Výkup palladia v podobě dratů, plíšků či technického materiálu. Na podobě či množství nezáleží.

U nás nemusíte čekat, než proběhne zdlouhavá rafinace a technická analýza. Vámi přinesený materiál zvážíme, ztavíme, pomocí RTG spektometru určíme přesnou ryzost a výslednou částku vyplácíme IHNED v hotovosti.

 
Zasílání novinek


Aurum Brno